Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

 

W XXI wieku psy dla wielu ludzi nabrały całkowicie innego znaczenia. Tyczy się to przede wszystkim małych ras psów takich jak przykładowo yorki.


Niestety w dzisiejszym świecie zdecydowanie nie traktuje się tych psów poważnie. Już samo przebieranie ich i noszenie w torebkach świadczy o tym, że nie wszystkie osoby, które posiadają tę rasę psów traktują ją całkiem serio. A przecież yorki to rasa jak każda inna tyle tylko, że pieski te są nieco mniejszych rozmiarów. Dlaczego więc ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że przecież to tylko i wyłącznie piesek, który niekoniecznie musi chcieć żeby go ciągle przebierać i ubierać? Przy tym wielu właścicieli tych psów wychodzi z założenia, że ich pupil uwielbia się przebierać. Niekoniecznie musi tak przecież być. Yorki to psy więc nie mogą wyrazić swojego zdania na ten temat.


Jednak wielu ludzi zgodnie twierdzi, że ubieranie i ciągłe przebieranie tej rasy psów sprawia, że wszyscy ludzie związani w jakiś sposób ze światem psów mają niemały ubaw z takich właśnie działań.


Głosuj (0)

futrzyk 14:59:15 16/12/2015 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:12146

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

psiara


Archiwum
2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


Ulubieni


Linki i stronki